program


Vérszipoly
8

Vérszipoly

Vérpezsdítő vámpír musical 2 részben.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Lørdag, 09. Februar 2013 19:00

Az öregnek nem akaródzik.
A fiatal még vakaródzik.
A grófnő meg csak epekedik
És a vágya cseperedik,
Hogy egy éjjel, rémes kéjjel
Rátörjön "egy férfias rémalak,
Ki nappal még néma, vak
S mozdulatlan a kriptában fekszik...
De éjjel felmelegszik és
Sikeres, eres kalandokat keres."
S hogy lesz-e ebből lakodalom s vérnász?
Vagy tengernyi bonyodalom,
S rekeszizom-tornász pillanat?
Várj, míg eljő a pirkadat, s a vér…

A dalokat hangszerelte : Berényi Attila
Árnyjáték : Matola Norbert

Aktuelt


2026. október 10-én különleges zenei élmény várja a közönséget Budapesten: a világhírű zongoravirtuóz, Péter Bence az MVM Dome színpadán adja elő vadonatúj koncertműsorát. Az új show nem csupán friss dalokkal és lenyűgöző zongorajátékkal, hanem minden eddiginél látványosabb vizuális világgal, színpadi megoldásokkal és egy titokzatos vendéggel is készül - ezzel garantálva, hogy ez lesz az év egyik legemlékezetesebb zenei eseménye.

A nyár egyik legforróbb és legizgalmasabb zenei eseményének ígérkezik az MVM Classic&Club különleges, stílusokon átívelő zenei randevúja, melynek keretében a szenvedélyes latin dallamok és a világzene találkozik a swing könnyed virtuozitásával.

Nabuccot, a babiloni királyt Kálmándy Mihály Kossuth-díjas operaénekes, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja alakításában láthatja a közönség 2026-ban is. A magyar bariton már pályája kezdetén, a kolozsvári Gh. Dima Zeneakadémia hallgatójaként Verdi Nabuccójának címszerepével debütált. Később a Teatro Verdi Trieste-ben bemutatott Nabucco-produkciójával vette kezdetét nemzetközi karrierje.

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.