Segítség, megnősültem!
egyszemélyes vígjáték
75 perc, szünet nélkül
Læs mere
egyszemélyes vígjáték
75 perc, szünet nélkül
Læs mere
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Lørdag, 28. Juli 2018 20:30
Segítség!
Vegyünk egy mindenki számára ismerős, fontos, a boldog élethez szükségszerű, de sok bosszúságot okozó és ezáltal rengeteg humorforrást adó témát! Azaz a házasságot, a nősülést.
Engedjük bele a témában szakavatott, ékes tollú, nem kertelő, ötletekkel gazdag környezetbe. Ez lenne Sebestyén Elemér író alkotói közege.
Fűszerezzük őszinteséggel, kevéske iróniával, egy pici érzelemmel, pár csepp könnyel és nagy adag humorral!
És hívjunk hozzá egy elismert, virtuóz és őszinte játékú, nem mellesleg a témában igen jártas végtelenül szerethető színészt, aki megfőzi nekünk és bravúrosan tálalja ezt a nem mindennapi színházi fogást. (Aki nem lehet más, mint Pindroch Csaba!)
A végeredmény egy magunkra ismerős, a másik nemet megértős, vagy inkább elfogadós, nagyon-nagyon kacagtatós, egyedülálló színházi élményt nyújtó este.
Olyan szórakoztató, hogy erre még az anyósunkkal is elmehetünk!
Az elmúlt évek óriási sikerei után 2026. október 16-án a világhírű hegedűművész és karmester, André Rieu ismét visszatér az MVM Dome színpadára! 2026-ban a közönség ismét egy varázslatos és sokszínű koncertprogramra számíthat, amelyben opera, slágerek, musicalrészletek, filmzenék, örökzöld klasszikusok, és természetesen felejthetetlen keringők is helyet kapnak. Rieu koncertjei nemcsak a magával ragadó zenéjükkel bűvölik el a közönséget, hanem humoros, közvetlen színpadi jelenlétével is. A gyönyörű jelmezek, a lenyűgöző díszletek és a látványos fénytechnikák minden korosztály számára különleges élményt nyújtanak.
A Postmodern Jukebox 2026-ban „THE FUTURE IS VINTAGE” címmel indul világkörüli turnéra! Hazánkon kívül ellátogatnak az Egyesült Királyságba, Európába, Ausztráliába és Új-Zélandra is. A zenészekből, énekesekből és táncosokból álló fantasztikus csapat 2026. június 10-én a Margitszigeti Színház közönségéhez hozza el a legnagyobb slágereket – a 70-es évek rockhimnuszaitól és a 80-as évek britpop dallamaitól egészen napjaink poplistás kedvenceiig, filmzenékig és videojáték-témákig.
1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.
A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!
színes, magyar thriller, 124 perc (16) R.: Holtai Gábor SZ.: Gryllus Dorka, Molnár Áron, Lovas Rozi
Egy amerikai kisvárosban élő egyetemista társaság minden hétvégén vacsorát ad, ahol egy-egy meghívott vendéggel vitaestet tartanak a világ megjavításának lehetőségeiről.…
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.