Legénybúcsú
vígjáték két részben
vígjáték két részben
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Tirsdag, 10. Juni 2025 19:00
Szente Vajk: LEGÉNYBÚCSÚ
(MeG eGY CSoKiii)
Bemutató: 2019. május 4.
Rémes csapda tud lenni egy szállodai lakosztály, senki sem az, mint elsőre gondolni lehet róla, és minden egyre jobban gabalyodik össze... Most akkor ki kicsoda valójában, és meglesz-e vajon másnap az az esküvő? Szente Vajk íróként nemcsak a végsőkig feszíti a nevetőizmokra specializálódott bohózat kereteit, hanem föl is frissíti azt, már-már szinte a műfaj paródiája pereg a néző előtt.
Előadásunk Rejtő Jenő Hercules bonbon című írása előtt is tiszteleg.
Szereplők:
SIMON, a vőlegény........................................ NAGY SÁNDOR
ALEX, a barátja............................................. SZENTE VAJK
CANDY, a tündöklő fiatal sztár....................... BÁLIZS ANETT
ATYA, aki mindjárt bíboros lesz..................... SZEREDNYEY BÉLA
Mr. WATT, egy úriember................................ CSONKA ANDRÁS
DAISY, a callgirl............................................. KOVÁCS GYOPÁR
BOB, a testőr................................................. BARABÁS KISS ZOLTÁN
RENDŐRNŐ, aki egy rendőrnő..................... DOBOS JUDIT
MONA, a menyasszony................................. LÉVAY VIKTÓRIA
LONDINER.................................................... VARGA ÁDÁM
OLAF, kisfiú................................................... ENDRŐDI HUBA
Alkotók:
Díszlet- és jelmeztervező: Kovács Yvett Alida
Dramaturg: Lőkös Ildikó
Ügyelő: Skrabán Judit
Súgó: Sajben Anita
Rendezőasszisztens: Petyi János
Rendező: SZENTE VAJK
Az előadás hossza 2 óra 45 perc, egy szünettel.
táncmesejáték 90 percben 13 tánciskola közel 300 tagja és profi táncművészek előadásában Karácsonyi vendégségbe várja barátait a 3 testvér. A legkisebb, Klára egy Diótörőt kap ajándékba, amin összevesznek testvérével, Misivel. A kislány álmában a gonosz Egérkirálynő és hadserege betör a szobába, de a hős Diótörő katona párbajra kényszeríti és legyőzi. Klára lovaggá üti hős megmentőjét, aki katonából herceggé változik. Útra kelnek a havas erdőn és a tengeren keresztül, hogy megérkezzenek a Diótörő birodalmába, a szépséges Csipkepalotába, ahol Cukorország lakói együtt ünneplik a herceg és Klára egybekelését.
Dumaszínház est
A Lili bárónő igazi, szívet melengető színházi élmény, amely generációkat köt össze. Könnyed, elegáns és szórakoztató – egy valódi operettcsemege.
Hegedűfejedelem Ludwig van Beethoven: D-dúr hegedűverseny, Op. 61 Richard Strauss: József-legenda, Op. 63
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.