Program


JátechTér Budapest

JátechTér Budapest

Interaktív kiállításunkon az elmúlt 40 év összes említésre méltó konzolja és játéka játszható, képcsöves televíziókon figyelve, régi fotelekben gubbasztva, de a legújabb generációs játékgépek is várják az e-sportra, FPS-ekre és battle royale-ra kiéhezett játékosokat.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date: Wednesday, August 31 2022 12:00PM

JátechTér – gyerekszoba nem csak gyerekeknek

Az ország legteljesebb játékkonzol-gyűjteménye invitálja a videójátékok szerelmeseit egy kiadós technikatörténelmi kalandozásra. Mindent a kéznek, nem csak a szemnek: interaktív kiállításunkon az elmúlt 40 év összes említésre méltó konzolja és játéka játszható, képcsöves televíziókon figyelve, régi fotelekben gubbasztva, de a legújabb generációs játékgépek is várják az e-sportra, FPS-ekre és battle royale-ra kiéhezett játékosokat. Egyenként több ezer klasszikus játékot kínáló, saját fejlesztésű arcade-játékgépeink és virtuális flippereink teszik teljéssé a játéktermi varázslatot. A korszak szórakoztatóelektronikai berendezései is működőképes környezetben várják az időutazókat – lemezjátszók, videómagnók, filmvetítők, analóg fényképezőgépek: használati tárgyak, nem csak díszek!

Megtekinthető: 2022. június 15-ig szerdától vasárnapig 10-től 18 óráig,

utána június 16-tól szeptember 1-ig szerdától vasárnapig 12-től 20 óráig.

Our offer


The Garden of Lights will once again invite visitors to the magical world of a wonderful, cultic fairy tale in the Budapest Füvészkert for the 2025/26 season. The theme of this year's special light and multimedia exhibition is the story of the eternal child Peter Pan.

Recirquel’s new production, Paradisum explores the myth of rebirth following the silence of a destroyed world, where the means of communication is the body, and the only common language is movement.

Suggestions


Jó pár éve hagyománnyá vált, hogy az előszilveszteri bulit a Random Trip rendezi a Várkert Bazárban. Most sem lesz ez…

Giuseppe Verdi AIDA Opera in three parts, four acts, in Italian, with Hungarian, English, and Italian subtitles

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.