
Hadházi László bemutatja: Egy szónak is száz a vége - Hadházi, Elek, Fülöp, Lakatos
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Sunday, September 18 2022 6:00PM
Az előadás időtartama kb. 80 perc.
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK
A dinamikus árazás az akciók ideje alatt az akcióban részt vevő előadások tekintetében szünetel.
Dumaszínház est
A legsikeresebb magyar rockopera monumentális országos koncertturnéja, sztárelőadókkal és elképesztő látvánnyal. A koncertsiker egyedülálló látvánnyal és technikai megoldásokkal került bemutatásra és így az ország egyik legnagyobb és legizgalamasabb koncettturné produkciója.
Requiem a szerelemért Bemutató: 2025. október 10. A bemutató a Szegedi Kortárs Balett és a Müpa együttműködésében jön létre.
rockopera SZÖRÉNYI LEVENTE–BRÓDY JÁNOS - BOLDIZSÁR MIKLÓS: EZREDFORDULÓ CÍMŰ DRÁMÁJA ALAPJÁN
Camille Saint-Saëns Violin Concerto No. 3 in B minor, Op. 61 Pyotr Tchaikovsky: Manfred Symphony, Op. 58
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.