FURCSA PÁR
A pedáns és hipochonder nő és az életvidám és rendetlen csaj barátságát semmi nem tudja megzavarni... vagy mégis? Két spanyol macsó és néhány féltékeny barátnő a legerősebb szövetséget is képes megingatni.
A pedáns és hipochonder nő és az életvidám és rendetlen csaj barátságát semmi nem tudja megzavarni... vagy mégis? Két spanyol macsó és néhány féltékeny barátnő a legerősebb szövetséget is képes megingatni.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2022. szeptember 24. szombat, 19:00
Neil Simon: Furcsa pár - női változat
vígjáték két részben
12 éven aluliak számára nem ajánlott
A női barátság és összetartás igazi misztérium…
Főleg a férfiaknak. Hát még, ha a szóban forgó páros egyik tagja válik, és nincs, hol meghúzza magát. Milyen jó, hogy van kire főzni, hasznossá tehetjük magunkat, kiélhetjük lakberendezői képességeinket és a barátnőnk, habár egyik képességünkre sem kíváncsi, mégis megtűr. A pedáns és hipochonder nő és az életvidám és rendetlen csaj barátságát tényleg semmi nem tudja megzavarni… vagy mégis? Két spanyol macsó és néhány féltékeny barátnő a legerősebb szövetséget is képes megingatni.
Szereposztás
Olive Madison, hírszerkesztő..................... Kovács Edit Jászai Mari-díjas
Florence Unger, ex-könyvelő..................... Fehér Tímea
Mickey, rendőrnő........................................ Veselényi Orsolya
Renee, a fázós........................................... Komáromi Anett
Vera, a korlátolt.......................................... Nagy Erika
Sylvie, a láncdohányos.............................. Tarsoly Krisztina
Manolo Costazuela.................................... Balázsi Róbert
Jesus Costazuela...................................... Borák Péter III.szh.
Alkotók
Súgó: Lakatos Viktória
Ügyelő: Szepsi Szilárd
Díszlettervező: Egyed Zoltán
Jelmez: Kiss Kata
Rendezőasszisztens: Kristály Alexandra III.szh.
Rendező: Katkó Ferenc
A Gyengénlátók Általános Iskolája, EGYMI és Kollégiuma fennállásának 70. évfordulóját jubileumi gálaesttel ünnepli. Az országos felvételi körzetű intézmény közel 90 gyengénlátó tanuló számára biztosít speciális pedagógiai környezetet, ahol a tanulás mellett az önálló élethez szükséges készségek fejlesztése is kiemelt szerepet kap. Az ünnepi esten diákok és pedagógusok közösen lépnek színpadra zenés, verses, táncos és prózai produkciókkal, miközben a jótékonysági gála bevételét – a Kovács Csongor Alapítvány a Gyengénlátó Gyermekekért közreműködésével – a tanulók közösségi programjainak, kirándulásainak és élményeinek támogatására fordítják. Műsorvezető: Szemenyei János
A Szépség és a Szörnyeteg a Disney egyik legsikeresebb, legelbűvölőbb meséje, az első olyan animációs film, amelyet Oscar-díjra jelöltek a Legjobb film kategóriájában, és öt Grammy-díjat is kapott.
A 60 perces angol nyelvű túrák mindennap háromszor (13:30, 15:00, 16:30) indulnak. Időszakosan olasz, francia, spanyol, német, görög és magyar nyelvű túrák is elérhetőek. Próbák ideje alatt a nézőtér nem látogatható. Előadások idején az épületlátogatás szünetel.
A 90-es évek ikonikus filmvígjátékából készült musicalsiker, a West Enden és a Broadwayn már nézők millióit elcsábító Apáca Show az…
8:00 Kapunyitás 19:00 Dánielfy zenekar 20:30 Parno Graszt
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!