Program


Bálint Ferenc feleséget keres- A Szomszédnéni humoristájának első önálló estje

Bálint Ferenc feleséget keres- A Szomszédnéni humoristájának első önálló estje

Dumaszínház est

Current events



Bálint Ferenc soha nem próbálta ki a Tindert, a Bumblet, meg a többi társkeresőt, mert a felesége nem engedte neki. Nem tudja milyen egy kínos randi, érdektelen vacsora vagy elbaltázott hosszú hétvége – ezért ezeket a saját házasságában próbálja megélni.

A Karinthy-gyűrűs humorista első önálló stand up comedy estjéből  kiderül még, hogy miért utálja Tom Cruiset, mi kell ahhoz, hogy ő legyen a férfi a házban, és hogyan kell túlreagálni dolgokat.  Egy egész estés szórakoztató műsor,  főleg felnőtteknek.


 Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:

Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK

Suggestions


"There's an old, slightly cynical, adage in the theatre that says, when you're out of ideas, produce a Shakespearean work."

I have long wanted to find my way in the maze of self-knowledge, or at least to find meaning for…

A Rómeó és Júlia musical újra a Budapest Arénában!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.