Onegin
John Cranko / Pyotr Ilyich Tchaikovsky – Kurt-Heinz Stolze
ONEGIN
Three-act ballet by John Cranko, Based on the novel by Alexander Pushkin
John Cranko / Pyotr Ilyich Tchaikovsky – Kurt-Heinz Stolze
ONEGIN
Three-act ballet by John Cranko, Based on the novel by Alexander Pushkin
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Wednesday, January 24 2024 7:00PM
A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.
A darab hat különböző hátterű nőről szól, akik látszólag semmiben sem hasonlítanak egymásra, mégis ugyanarra az önbizalom-növelő rúdtánckurzusra jelentkeznek – ám hamar kiderül, hogy nem csupán a szexi mozgás miatt jöttek.
(esőnap: augusztus 21.) Műsoridő: 140 perc (1 szünettel)
Varázslatos, szenvedélyes éjszaka – a Vámpírok bálja lenyűgöző látványvilággal, felejthetetlen dallamokkal rabul ejt és örök élményt nyújt.
Szállj fel a cirkusz nagy körhintájára, ahol az álmok életre kelnek. Világszámok és fiatal magyar tehetségek várnak Ringlispíl című előadáson.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.