
A német születésű brit Max Richter az egyik legnépszerűbb és legfoglalkoztatottabb zongorista-komponista a modern posztminimalista klasszikus zsánerben, aki első magyarországi koncertjére érkezik a Müpába.
A Budapest Bár időről időre különleges műsorral és nagyszerű vendégekkel örvendezteti meg a Müpa közönségét. Ezúttal a Nők Lapja meghívására érkezik, különleges vendégek társaságában.
A Budafoki Dohnányi Zenekar hagyományos újévi koncertje a Müpában, meglepetésműsorral!
Budafoki Dohnányi Zenekar
Vezényel: Hollerung Gábor
Gubik Petra Junior Prima, Honthy-, Kránitz Lajos-, Petőfi Zenei díjas színművész, előadóművész ezen az esten saját gondolataival, dalaival, történeteivel, kedvelt verseivel, szerepjátszás nélkül áll a közönség elé.
„A zene ott van a mindennapokban, átszövi az ember életét, testét és lelkét egyaránt. Gyógyít, szórakoztat, elgondolkodtat, terápiaként is funkcionál.
Mi van a zsebemben? című zenei projektemet azért hoztam létre, hogy a koncert folyamán minél több képzeletbeli post-it, üzenet, kerüljön a nézők zsebébe, szellemi érték formájában.”
A BDZ védjegyévé vált, filmzenékből összeállított koncert.
A magyar-ghánai Sena Dagadu a 21. századi hazai popzene jelentős alakja, akinek az Irie Maffia zenekar és szólóprodukciói mellett meditatívabb, Sena DagaDub nevű triója is igen népszerű. A formáció 2024-ben a magyar zenei élet élő legendáját, Presser Gábort látta vendégül a Müpában, és az együttműködés annyira jól sikerült, hogy a projekt most mindkét fél – és persze a közönség – örömére folytatódik.
A hagyomány folytatódik
Az elmúlt évek egyik legsikeresebb filmjének és minden idők egyik legnépszerűbb tévésorozatának zenéjét egyaránt a dél-koreai Jung Jae-il szerezte.
Az ismert dalszövegíró és előadó új, romantikus oldaláról mutatkozik be Váczi Eszterrel közös Vabadaba című koncert-estjén. 2023 őszén a produkciós több vidéki nagyvárosban is látható lesz.
RING A SWING – Fenyő Ünnep „Special”… ahogyan még sohasem hallottad!
Tóth Vera különleges, lélekemelő karácsonyi nagykoncertje idén újra Budapesten, s 2017 után visszatér a Kongresszusi Központ falai közé. Mint minden évben, most is egyedülálló előadásra készül.
A BDZ védjegyévé vált, filmzenékből összeállított koncert.
A Budafoki Dohnányi Zenekar ikonikus karácsonyi koncertshow-ja az idei évben is grandiózus látvánnyal, elsöprő zenei élménnyel várja a látogatókat. A klasszikus zene, a pop, a jazz, a tánc, a néptánc, a légtornászat és a minőségi show-műsorok kedvelőit várjuk szeretettel december 28-án az MVM Dome-ba!
Három színésznő. Három díva. Különböző hangok. Különböző színházi szerepek. Különböző zenei gyökerek. Ami közös bennük, hogy ízig-vérig nők a színpadon is, és ízig-vérig női dalokkal ünneplik a Nők Lapja születésnapját. Francia, amerikai, görög és magyar szerzők dalai a nőkről, három csodás művész előadásában. A koncertet Kovács Adrián zeneszerző-karmester és zenekara kíséri.
Zenei sokszínűség új minőségben
Nemzetközi sikerek után most Budapesten!
A Continental Singers idén ünnepli fennállásának 40. évfordulóját.
RING A SWING – Fenyő Ünnep „Special”… ahogyan még sohasem hallottad!
2025-ben is Fenyő Ünnep, de most SWING & ROLL.
Ha egy kis libabőrözésre vágyik, ezen a hangversenyen van a helye! E koncerten immáron hagyományosan megidézzük a Halloween-ünneppel kapcsolatosan felmerülő képzeteket: szörnyeket, boszorkányokat, ördögöket, vámpírokat, és minden apró és hatalmas rémséget, melyet az emberi fantázia képes volt megalkotni. Legyen a vendégünk ezen a borzongós estén, a libabőr garantált!
A karácsony közeledtével, az adventi várakozás meghitt napjaiban különleges élményre invitáljuk a közönséget: 2025. december 2-án a Budapesti Operettszínház színpadán újra felcsendülnek Mága Jennifer ünnepi dallamai. A fiatal, ám már nemzetközi hírű énekesnő harmadik alkalommal varázsolja el a közönséget karácsonyi koncertjével, amely immár igazi hagyománnyá vált.
A tavaly karácsonyi előadásunk nagy sikerére való tekintettel idén is szeretettel várjuk Önöket ünnepi koncertünkre.
A Lovasi Trió 2025-ben alakult formáció, a barátság és a közös zenélés öröme hozta létre.
A Pink Floyd-örökség ápolását 1999 óta küldetésének tekintő Keep Floyding idén egy különleges produkcióval tér vissza a Várkert Bazárba. A tavalyi teltházas koncert után 2025. november 28-án Comfortably Strung címmel adnak nagyszabású estét, ahol most először minden dalhoz vonós kíséret társul.
Ne hagyja ki a gyönyörű zene felejthetetlen estjét, amelyen a világ egyik legkiválóbb zongoristája és zeneszerzője, Ludovico Einaudio dallamai csendülnek fel egy briliáns cseh zongorista előadásában.
Adventi koncertsorozat Gájer Bálinttal
Két művész.. két különböző életút..
Igaz történetek, amelyek összekötik őket..
„Kovács Kati a magyar zene utazó „nagykövete" // Kossuth-, Prima-, Liszt Ferenc-, Artisjus- és Fonogram Életműdíjas előadóművész.
Több mint 500 dal van a repertoárjában.
Adventi koncertsorozat Gájer Bálinttal
RING A SWING – Fenyő Ünnep „Special”… ahogyan még sohasem hallottad!
A hazai világzenei szcéna egyik színfoltjának számító Los Orangutanes Día de los Muertos című műsora a mexikói halottak napjának mágikus világát idézi meg, ahol a zene és az életöröm összefonódik az emlékezéssel.
Az idén 22 éves Be Massive Magyarország egyik legnevesebb elektronikus zenei party-sorozata, amelyet az állandó megújulás és a maximális minőségre való törekvés jellemez. Be Massive olyan különleges helyszíneken játszik, mint egy komp a Balaton közepén vagy egy gleccser a Franciaországi Alpokban 3200 méter magasan és persze elmaradhatatlan szilveszterkor a Várkert Bazárban.
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.