Program


VELE ILYEN?
3

VELE ILYEN?

Vele Ilyen?
Zenés kavalkád


 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. november 8. péntek, 19:00

Miért is vagyunk itt ma este? Hát… ez egy hosszú történet. Volt egy pillanat, amikor azon kaptam magam, hogy a gyerekkorom meghatározó művészei, hirtelen a kollégáim és a barátaim lettek. Millió áténekelt este, átnevetett próbafolyamat és átsírt nehéz pillanat van mögöttünk és ezután az jutott eszembe, hogy talán a közönségünket érdekelné az, hogy pontosan mi is hangzik el a híres színészbüfék cigarettafüstös helységeiben. Mindig egy új kolléga, új példakép, új idol lesz a vendégem, akivel a nagyérdeműt egy olyan zenés kavalkádba invitáljuk, ahol a humor az ének és a színházi sztorik tömkelege lesz a mérőszám.
Énekelni akartam, csak egy dolog nem volt tiszta, a ,,hogyan” és a ,,miképp”. Egy sorsfordító pillanatban szembe jött velem az álmom és megnéztem az ELFÚJTA A SZÉL című előadást.
BINGÓ! Ezt akarom és így, ahogy ők. AHOGY ŐK!
Ezért jött létre ez az est. Mivel számomra megadatott, hogy betekintést nyerjek abba a világba, amiről álmodoztam, ezért szeretném, ha ezt a közönség is átélhetné. A példaképeimmel élhetem meg a színházcsinálás minden örömét és keserűségét. MIÉRT NE CSINÁLHATNÁNK EZT A NÉZŐK ELŐTT? Kalandos 90 percre hívjuk a közönséget.
Lépjenek be a függöny mögé és lessenek bele a kollégáimmal folytatott őszinte beszélgetésekbe.
IGEN! Énekelni is fogunk! Nyugalom!
Hogy pontosan mi a téma? Azt a vendégeim által választott dal dönti el. A LEHETSZ KIRÁLY mögött vajon csak a Rómeó és Júlia lehet? AZ MÁR NEM ÉN LENNÉK krízis a magánéletben? NINCSNEK CSODÁK. Vagy mégis?
Jöjjenek el és kiderül!


szereplők:

Szaszák Zsolt
Janza Kata

Ajánlatunk


Megnyugtató, ha az ember szülei évtizedek után is békében, szeretetben élnek együtt. Szinte egyszerre lélegeznek, ismerik egymás minden mozdulatát, fel vannak készülve minden sóhajra, horkolásra, tüsszentésre. Most új otthonban kezdenek új életet, hiszen a gyerekek felnőttek, élik a saját életüket. Vagy ez mégsem ilyen gömbölyű?

A vakáció nem indul mindenki számára felhőtlenül: Péterke, a Vadliba őrs egyetlen lány tagja betegágyba kényszerül. Barátai azonban nem hagyják, hogy unatkozzon – szó szerint cirkuszt alapítanak, hogy feldobják a nyarát. Állatkerti hajsza, magnóval rögzített oroszlánüvöltés, Lópici Gáspár, a plakátragasztó – és persze Bagaméri, a fagylaltos, aki a fagylaltját maga méri.

A nulladik perc ősbemutató, csodás látványvilágot és igazi sztárparádét ígér. Udvaros Dorottya, Grisnik Petra, László Lili, Pataki Ferenc, Rohonyi Barnabás, Ficzere Béla játsszák a fordulatos komédiát.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!