Program


Tóth Vera Band - Dívák Újéve

Tóth Vera Band - Dívák Újéve

Az új év első napjaihoz illően ragyogó zenei élmény várja a közönséget a Hangvillában: a Tóth Vera Band különleges koncerttel köszönti 2026-ot. Az est címe – Dívák Újéve – nem véletlen: három kiemelkedő énekesnő, Tóth Vera, Veres Mónika Nika és Mihályi Réka áll színpadra, hogy együtt idézzék meg a női hang erejét, sokszínűségét és eleganciáját.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2026. január 2. péntek, 19:00

A koncerten a soul, a jazz és a pop találkozása új fényt kap, miközben a dívák egyéni stílusa és személyes kisugárzása felejthetetlen harmóniát teremt. A Tóth Vera Band kifinomult zenei kísérete pedig tökéletes alapot ad ehhez az ünnepi zenei utazáshoz. Lépjen be az új évbe zenével, erővel és inspirációval – ott, ahol minden dal ünnep!

Ajánlatunk


Martin Rauhaus komédiája hatalmas filmsiker volt hazájában, színpadi változata pedig Németország után először nálunk mutatkozik be.

Tegyük fel, hogy megcsalt a férjem – mit teszek én? Sírok, válok, vagy bosszút állok? Lucienne Vatelin tisztességes feleség, esze ágába nem jut megcsalni a férjét – és az elvét tartja mindaddig, amíg a férje őt meg nem csalja. Viszont, ha ez megtörténne, arra is felkészül: talonban tartja a jóképű Babillont, hogy ha kell, legyen kivel bosszút állni… A hülyéje őrült és szerelmes bohózat – tökéletes nevettető kikapcsolódás szerelmeseknek, friss házasoknak, és hűtlenséget tervezőknek. Megszállott nőcsábászok és bosszúálló feleségek a Thália Színház Nagyszínpadán.

Ajánló


Radina Dace / Léo Delibes KisCoppélia Gyermekelőadás óvodásoknak és kisiskolásoknak, angol felirattal

bemutató:2023. november 18. előadás: 2026. július 25. tervezett esőnap: 2026. július 26.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!