Program


Magyar Valentin zongoraestje  - „MVM Koncertek – A Zongora”

Magyar Valentin zongoraestje - „MVM Koncertek – A Zongora”

Magyar Valentin legelső szakmai sikerét 2013-ban érte el a nyíregyházi XIII. Országos Zongoraversenyen, ahol kiemelt 1. helyezést kapott.


 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. május 4. csütörtök, 18:00

20. Jubileumi MVM Koncertek – A Zongora
Magyar Valentin zongoraestje

Műsor:

Rahmanyinov: gisz-moll prelűd, op. 32, esz-moll etűd, op. 39,
Beethoven: E-dúr szonáta, op. 109,
Schumann: C-dúr fantázia, op. 17

Magyar Valentin zenei tanulmányait 2006-ban kezdte a balassagyarmati Rózsavölgyi Márk Alapfokú Művészeti Iskolában Somogyvári Ildikó vezetésével. Legelső szakmai sikerét 2013-ban érte el a nyíregyházi XIII. Országos Zongoraversenyen, ahol kiemelt 1. helyezést kapott. 2019 őszétől a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem klasszikus zongora szak alapképzésén (BA) folytatja tanulmányait, ahol tanárai Némethy Attila, Szokolay Balázs és Dráfi Kálmán.

Hazai és külföldi pódiumok rendszeres fellépője (BMC, Zeneakadémia, MÜPA, a bécsi, az olasz és a belgrádi Magyar Kulturális Intézet).

2016-ban a Velenjében (Szlovénia) megrendezett III. Aci Bertoncelj Nemzetközi Zongoraversenyen korosztályának ezüst fokozatát nyerte el, 2017-ben a grazi (Ausztria) V. Bartók Béla Nemzetközi Zongoraverseny 2. díjazottja lett, valamint a legjobb Bartók-mű interpretációjáért járó különdíjat is ő kapta. 2018-ban 1. díjat szerzett a balassagyarmati 32. Nemzetközi Előadói Versenyen. 2020 februárjában a Yamaha Hangszeres Verseny győzteseként elnyerte a Yamaha Ösztöndíjat. 2020 októberében 1. díjat kapott a HCC New York által megszervezett online zenei versenyen.

2017-ben indult a Virtuózok Komolyzenei Tehetségkutatóban, ahol a középdöntőig jutott.

2019-től részt vesz a Kamara Akadémia Egyesület mentorprogramjában, ahol hosszútávú együttműködést folytat Fejérvári Zoltán zongoraművésszel, Várdai István csellóművésszel, Baráti Kristóf hegedűművésszel, Szűcs Máté brácsaművésszel és Hornyák Balázs fuvolaművésszel.

2021-es legnagyobb megmérettetése a weimari Liszt Ferenc Nemzetközi Zongoraverseny volt, ahol a harmadik helyen végzett.

Forrás: MVM Zrt.

Ajánlatunk


7-10 éveseknek // kb. 130 perc egy szünettel. Milyen érzés lenne, ha lenne egy saját, csakis hozzád kötődő állatod? Aki téged megért, beszélgetni tudsz vele, mindenhova elkísér, és soha többé nem kellene egyedül lenned?

Alan Ayckbourn Igazából komédia robotika

A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.

Ajánló


Egy mindenre elszánt orvos meghódítja a színpadot! A misztikus thriller világsikerű Broadway-musical változata

Misztikum, szenvedély és sötét titkok a színpadon – érkezik a Rebecca musical!

A Love Letters című kétszemélyes színdarab az amerikai szerző egyik leggyakrabban játszott műve, amely mosolyogtató és könnyfakasztó jeleneteivel a világ…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!