
LELKI impróFRÖCCS
L. Stipkovits Erika és a Gerilla Impro Színház rögtönző színházzal egybekötött interaktív beszélgetős estje
more
L. Stipkovits Erika és a Gerilla Impro Színház rögtönző színházzal egybekötött interaktív beszélgetős estje
more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Thursday, October 17 2024 6:00PM
Hogyan örököljük a szülői mintákat? Milyen hatással van a neveltetésünk a személyiségünkre? Tudunk ezen változtatni? Hogyan tudjuk megfejlődni a traumáinkat? Önismerettel? Mi az önismeret egyáltalán? Mivel jobb az életük azoknak, akik foglalkoznak a saját működésük megfejtésével, irányításával? Miért félünk elkezdeni? Miért érdemes egyáltalán belekezdeni? Hogyan tudunk belső harmóniát teremtve kapcsolódni önmagunkhoz és másokhoz, a szeretteinkhez?
Ilyen, illetve ehhez hasonló kérdésekre keressük a válaszokat egy rögtönző színházzal egybekötött interaktív beszélgetős esten, amikor is L. Stipkovits Erika klinikai szakpszichológussal, pszichoterapeutával beszélgetünk, és megpróbálunk ezekre a kérdésekre választ találni, miközben a társulat rögtönzött jelenetekkel színesíti az estét.
Az előadás végén egy kötetlen kérdezz-felelekre is invitáljuk a nézőközönséget.
Az előadás 16+ korosztálynak ajánlott.
A történet szerint egy kisfiú, Maugli, Sir Kán, a tigris támadása következtében elszakad a családjától és egy farkasfalka neveli fel. Mentorai és oltalmazói, Balu, a medve és Bagira, a feketepárduc.
Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen mesél a szeretetről, a kitartásról és az önfeláldozásról. Esmeralda, a szegény cigánylány és Quasimodo, a torz külsejű, ám önzetlen harangozó története könnyeket csal mindenki szemébe.
Az Őrült Nők Ketrece egy olyan hely, ahol mindenki az lehet, aki. Vagy épp az, aki lenni akar. És ha…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.