HÁZASSÁGLEVÉL
Ephraim Kishon vígjátéka 2 részben. Ajala, a fiatal leány, izgatottan készül közelgő esküvőjére. Boldogságához már csak a házasságlevél hiányzik.
Ephraim Kishon vígjátéka 2 részben. Ajala, a fiatal leány, izgatottan készül közelgő esküvőjére. Boldogságához már csak a házasságlevél hiányzik.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2009. április 8. szerda, 15:00
Pontosabban a vőlegény, a fantasztikus statisztikus és a kiváló parti, Robert Knoll anyja ragaszkodik a szülők 25 évvel ezelőtti okiratához. A család, leányuk érdekében felforgatja a lakást, de az ominózus papír csak nem akar előkerülni.
Dumaszínház est
A fent és a lent ellentétére épülő televíziós komédia-sorozat után itt a színpadi változat, melyben az immár kultikus karakterek tovább űzik szenvedélyeiket, ki a pénz, ki a szoknyák irányában.
Nabuccot, a babiloni királyt Kálmándy Mihály Kossuth-díjas operaénekes, a Halhatatlanok Társulatának örökös tagja alakításában láthatja a közönség 2026-ban is. A magyar bariton már pályája kezdetén, a kolozsvári Gh. Dima Zeneakadémia hallgatójaként Verdi Nabuccójának címszerepével debütált. Később a Teatro Verdi Trieste-ben bemutatott Nabucco-produkciójával vette kezdetét nemzetközi karrierje.
A Kossuth-, Liszt Ferenc- és Prima-díjas Kovács Kati visszatér oda, ahol megnyerte az első Táncdalfesztivált, az Erkel Színházba. Oda, ahol…
Venekei Marianna / Tennessee Williams / Dés László A VÁGY VILLAMOSA Táncdráma két felvonásban
operabemutató 2026. június 25., csütörtök 20:00 (esőnap: június 26.) 2026. június 27., szombat 20:00 (esőnap: június 28.)
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!