Program


Grand Paris

Grand Paris

Leslie és Renard, két fiatal párizsi külvárosi hebehurgya srác egy titokzatos tárgyat talál egy metróvonal építkezés helyszínén. Vajon ez egy műtárgy, egy ősi talizmán vagy egy letűnt civilizáció ereklyéje? Meggyőződve arról, hogy megtalálták az aranytojást tojó tyúkot, a két barát Nyomozásba kezd, amivel egy őrületes éjszaka veszi kezdetét Párizs legkülönbözőbb zugaiban.

Tisztelt vásárló! Tájékoztatjuk, hogy a Magyarországi Francia Intézet - mint a Francia Köztársaság Budapesti Nagykövetségének keretén belül működő intézmény - tevékenysége nem tartozik a belföldi adórendszer hatálya alá, ezért a megvásárolt jegyeikről nem készül számviteli bizonylat.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: szeptember 28. csütörtök, 18:30

Vígjáték, 2023, 72' | R.: Martin Jauvat | Mahamadou Sangaré, Martin Jauvat | francia nyelven, magyar felirattal.

Leslie és Renard, két fiatal párizsi külvárosi hebehurgya srác egy titokzatos tárgyat talál egy metróvonal építkezés helyszínén. Vajon ez egy műtárgy, egy ősi talizmán vagy egy letűnt civilizáció ereklyéje? Meggyőződve arról, hogy megtalálták az aranytojást tojó tyúkot, a két barát Nyomozásba kezd, amivel egy őrületes éjszaka veszi kezdetét Párizs legkülönbözőbb zugaiban.

"Csodálatos vígjáték, az egyik legjobb, amit az utóbbi években Franciaországban láttunk, gyengéd de mégis akkor és ott üt, ahol azt tennie kell.” - libération

Comédie, 2023, 72’ | R : Martin Jauvat | Avec Mahamadou Sangaré, Martin Jauvat, William Lebghil | Français sous-titré hongrois

Leslie et Renard, deux jeunes glandeurs de banlieue parisienne, trouvent un mystérieux objet sur un chantier de la future ligne de métro du Grand Paris. Artefact, talisman antique, ou relique d’une civilisation disparue ? Persuadés d’avoir trouvé la poule aux œufs d’or, les deux amis mènent l’enquête, avec les moyens du bord, le temps d’une folle nuit aux quatre coins de l’Île de France.

« Une formidable comédie, une des meilleures qu’on a vues ces dernières années en France, à la fois tendre et acide, parfaite de tempo» libération

 

 

Ajánlatunk


Kápráztató csodákkal vár a Fővárosi Nagycirkusz új műsora!

„Az egyik nap még álmodozol, a másik nap meg valóra válik az álom.” Így van ez Horváth Tamással, aki élete első Aréna koncertjére készül 2023. december 27-én, a Papp László Budapest Sportarénában!

A rock and roll koronázatlan királya, MR. ROCK AND ROLL a sokak által várt és hagyománnyá lett Fenyő Ünnepet, az egész éves Életmű turné budapesti állomásával koronázza meg!

Ajánló


zenés családi roadmovie 10-től 100 éves korig

Megnyugtató, ha az ember szülei évtizedek után is békében, szeretetben élnek együtt. Szinte egyszerre lélegeznek, ismerik egymás minden mozdulatát, fel…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!