Program


Fogj egy sétapálcát

Fogj egy sétapálcát

A Gergely Theáter ebben a produkcióban a boldog békeidők hangulatát idézi fel, dalban, táncban, kuplékkal, korabeli jelenetekkel, magánszámokkal a 30-as évek bájával és humorával.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2024. április 24. szerda, 19:00

Hat kiváló művész: Heller Tamás Érdemes művész, Gergely Róbert, Némedi-Varga Tímea, Gaál Zsófi, Sövegjártó Áron és Gombás Ádám sziporkázik a színpadon és önfeledt boldogsággal sugározza azt az életérzést, amelyben a szerelem, derű és vidámság a legjellemzőbb életérzés volt a múltszázad ezen korszakában.

Többek között Márkus Alfréd örökbecsű slágerei, továbbá a Meseautó, Oda vagyok magáért, Ujjé a ligetben, Gyere te nímand és sok-sok nosztalgikus mű csendül fel a közel 70 percben.

Ajánljuk szeretettel és a sétapálcáinkat sem hagyjuk otthon.
E műsor mottója: FOGJ EGY SÉTAPÁLCÁT és LÉGY VIDÁM!

Ajánlatunk


A Lili bárónő igazi, szívet melengető színházi élmény, amely generációkat köt össze. Könnyed, elegáns és szórakoztató – egy valódi operettcsemege.

Wolfgang Amadeus Mozart / Gian Carlo Menotti BASTIEN ÉS BASTIENNE / A TELEFON Egyfelvonásos operák magyar nyelven, magyar felirattal

„Mindenki azt várja, hogy elkezdődjön az élete, mielőtt véget érne.” Audrey Schebat francia író szórakoztatóan okos és meghatóan szellemes darabja egy pszichoanalitikus-zongoraművész házaspár életén keresztül vizsgálja a párkapcsolatot, annak időtállóságát, és azt, hogy képesek vagyunk-e szembenézni az idő múlásával.

Ajánló


Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!