Élő barokk - Natale
ÉLŐ BAROKK a Hírös Agóra koncertsorozata a Kecskeméti Evangélikus Templomban
több
ÉLŐ BAROKK a Hírös Agóra koncertsorozata a Kecskeméti Evangélikus Templomban
több
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2024. december 21. szombat, 19:00
Műsor:
Domenico Zipoli: Pastorale
J.S.Bach: 5. Brandenburgi verseny
Giuseppe Torelli: Karácsonyi Concerto
Nicola Fiorenza: a-moll Konzert
Arcangelo Corelli: Karácsonyi Concerto Grosso
Közreműködik: Gerhátné Papp Rita - csembaló, Juhász Ágnes, Kondacs Szilvia - hegedű, Dratsay Ákos - fuvola, Sipos Gergő – cselló
Vezényel: Hollókői Huba
A műsorváltoztatás jogát fenntartjuk.
A vakáció nem indul mindenki számára felhőtlenül: Péterke, a Vadliba őrs egyetlen lány tagja betegágyba kényszerül. Barátai azonban nem hagyják, hogy unatkozzon – szó szerint cirkuszt alapítanak, hogy feldobják a nyarát. Állatkerti hajsza, magnóval rögzített oroszlánüvöltés, Lópici Gáspár, a plakátragasztó – és persze Bagaméri, a fagylaltos, aki a fagylaltját maga méri.
A 90-es évek ikonikus filmvígjátékából készült musicalsiker, a West Enden és a Broadwayn már nézők millióit elcsábító Apáca Show az Erkel Színház színpadán!
Egy letűnt korszak lenyomata, amely ma is érvényes tükröt tart elénk: hőseink áldozatok, megváltást keresők, megbocsátásra képtelen tévelygők, szerelemre vágyók, összeesküvők és megalkuvók. De mindegyikükben ott él a remény a szellem és lélek felemelkedésében.
Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!