Program


A zenegyűlölő 2.0 - Danubia Zenekar

A zenegyűlölő 2.0 - Danubia Zenekar

A Zenegyűlölő visszatér, és ezúttal az operába (nem) látogat el. Miért van ez a nagy hájp e körül az egész körül? Ennek ered nyomába ezúttal újabb szimfonikus zenei stand up estjén Janklovics Péter és a Danubia Zenekar.

Current events



A zenegyűlölő 2.0
Danubia Zenekar


Micsoda? Hogy operába, én?? Na neeem. Üljek a szűk nyikorgós széken tízezerért öt órán keresztül, várva, hogy a kövér nő végre tényleg meghaljon, de addig is még énekel vagy fél órán keresztül? Nem, ez nem nekem való, kösz. Inkább az X-faktor, azokon legalább lehet röhögni. Mondjuk, ezen is.
A Zenegyűlölő visszatér, és ezúttal az operába (nem) látogat el. Miért van ez a nagy hájp e körül az egész körül? Valószerűtlen, erőltetett történetek, ósdi díszletek, érthetetlenül éneklő korpulens dívák – miért jó egyáltalán operát hallgatni? Ennek ered nyomába ezúttal újabb szimfonikus zenei stand up estjén Janklovics Péter és a Danubia Zenekar.

Műsor
Rossini: A sevillai borbély - nyitány
Erkel: Bánk bán – Hazám, hazám
Verdi: Traviata – Nyitány
Verdi: Traviata – Parigi, o cara
Verdi: Traviata – Sempre libera
Handel: Rinaldo – Lascia, ch’io pianga
Lehár: A víg özvegy - Lippen schweigen
Kálmán: Csárdáskirálynő – Tanzen möcht ich
Puccini: Turandot - Nessun dorma
Verdi: Traviata – Brindisi

Suggestions


Az ország egyik legismertebb rockzenekara az EDDA Művek 2025. július 5-én Gárdonyban, a Surfcampingben lép fel!

Margitszigeti Szabadtéri Színpad Kerengője Műsoridő: 90 perc (szünet nélkül) (esőnap: június 20.)

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.